Programy pro hubnutí zdarma


Programy pro hubnutí zdarma

Závod o kondici je v plném proudu a spousta lidí se do něj pouští. Někteří lidé to dělají proto, aby dosáhli sexy těla, jiní proto, že se stydí za své současné tělo, a další proto, aby si udrželi dobrou kondici. Na internetu, v posilovnách, lázních a fitness centrech po celém světě je proto k dispozici mnoho fitness programů. Některé z nich jsou příliš drahé na to, aby si je člověk mohl dovolit, a dokonce může zhubnout jen proto, že se snaží vydělat peníze potřebné na tyto fitness programy.

Člověk nemusí chodit do posilovny, lázní nebo jakéhokoli fitness centra a utrácet mnoho jen proto, aby zhubl a získal vytoužené sexy tělo. V knihkupectvích je k dispozici mnoho knih, které nabízejí programy hubnutí, které jsou výhodné a zdarma, samozřejmě knihy však nejsou. Tyto programy na hubnutí nebo dietní plány získávají obrovskou popularitu s tolika reklamami, posudky a recenzemi, že člověk může být zmatený, podle kterých se přesně řídit. Než se tedy rozhodnete, který plán hubnutí budete sledovat, zkuste si přečíst tyto přehledy o nejoblíbenějších dietních programech současnosti.

Atkinsova nová dietní revoluce od Dr. Atkinse. Tento program hubnutí podporuje stravu s vysokým obsahem bílkovin a omezení sacharidů. Člověk může hodovat na zelenině a mase, ale měl by se postit od chleba a těstovin. Člověk také není omezen proti příjmu tuků, takže je v pořádku polévat se salátovou zálivkou a volně si mazat máslo. Po skončení diety však může člověk zjistit, že mu chybí vláknina a vápník, ale má vysoký obsah tuku. Omezený je také příjem obilovin a ovoce. Dieta pro závislé na sacharidech podle doktora Hellera. Tento dietní plán prosazuje stravování s nízkým obsahem sacharidů. Schvaluje na konzumaci masa, zeleniny a ovoce, mléčných a obilných výrobků. varuje však před příjmem příliš velkého množství sacharidů. „Odměnové“ jídlo může být příliš bohaté na tuky a nasycené tuky.

Embed from Getty Images

Zvolte si, abyste zhubli podle Dr. Goora. Omezuje příjem tuků. Člověk dostane „tukový“ rozpočet a je mu ponechána volnost, jak s ním naloží. Netlačí na jedince, aby si hlídal příjem sacharidů. Konzumace masa a drůbeže, stejně jako nízkotučných mléčných výrobků a mořských plodů je v pořádku. Signál „go“ je dán také při konzumaci zeleniny, ovoce, obilovin, chleba a těstovin. Tento plán hubnutí je poměrně zdravý, dobré množství ovoce a zeleniny i nasycených tuků. Sledujte však hladinu triglyceridů; pokud je vysoká, omezte sacharidy a přidejte více nenasycených tuků. Dieta DASH. Doporučuje mírný příjem tuků a bílkovin a vysoký příjem sacharidů. Tento dietní plán je primárně určen ke snížení krevního tlaku, řídí se potravinovou pyramidou a podporuje vysoký příjem celozrnných obilovin, ovoce a zeleniny a nízkotučných mléčných výrobků. Někteří dietáři se domnívají, že dieta doporučuje příliš mnoho jídla, aby se dosáhlo výrazného úbytku hmotnosti.

Jíst více, vážit méně od Dr. Ornishe. Převážně vegetariánská strava a přísně nízkotučná. Dává pokyn ke konzumaci „zářivých“ potravin, ale varuje, abyste si dávali pozor na netučné mléčné výrobky a vaječné bílky. Tato dieta je chudá na vápník a omezuje konzumaci zdravých potravin, jako jsou mořské plody a libová drůbež. Jíst správně pro svůj typ. Zajímavá proto, že vychází z krevní skupiny člověka. doporučuje dostatek mest pro lidi s krevní skupinou O. Dietní plány pro některé krevní skupiny jsou nutričně nevyvážené a příliš málo kalorické. A pro zajímavost, neexistuje ani žádný důkaz, že krevní skupina ovlivňuje stravovací potřeby.

Pritkinův princip. Zaměřuje se na ořezání kalorické hustoty v jídle tím, že navrhuje vodnaté potraviny, po kterých se člověk cítí sytý. Jíst zeleninu, ovoce, ovesné vločky, těstoviny, polévky, saláty a nízkotučné mléčné výrobky je v pořádku. Omezuje však zdroje bílkovin na libové maso, pseudoobiloviny a drůbež. Ačkoli je zdravá tím, že poskytuje nízké množství nasycených tuků a bohaté množství zeleniny a ovoce, má také nízký obsah vápníku a omezuje zdroje libových bílkovin. Objemové parametry. Pro stravování s nízkou kalorickou hustotou. Doporučuje stejné potraviny jako Pritkin, ale omezuje tučné nebo suché potraviny, jako je popcorn, preclíky a krekry. Tento plán je přiměřeně zdravý vzhledem k vysokému množství ovoce a zeleniny a také nízké kalorické hustotě a nasyceným tukům. Zóna. Mírně nízký obsah sacharidů a zároveň mírně vysoký obsah bílkovin. Podporuje bílkoviny s nízkým obsahem tuku, jako jsou ryby a kuřecí maso, a zeleninu, ovoce a obiloviny. Je také zdravá, ale chybí v ní obiloviny a vápník.

Weight Watchers. Vysoký obsah sacharidů, mírný obsah tuků a bílkovin. Velmi zdravý dietní plán a také velmi flexibilní. umožňuje dietáři naplánovat si vlastní jídlo, místo aby mu dával soubor, který musí dodržovat.

You may also like