Rychlé hubnutí


Rychlé hubnutí

Touha po štíhlejší a sexy postavě není žádnou vznešenou ambicí. Mnoha lidem se podařilo vytvarovat si postavu tak, aby vypadala zdravě a žádoucí. Tohoto cíle však nelze dosáhnout pouhým lusknutím prstu nebo vynecháním jedné večeře. Pro některé lidi však trpělivost není ctností. Zdá se, že si nemohou dovolit tolik pozornosti, času a peněz, aby získali tělo, které si vždy přáli. Výsledkem je, že tito lidé vedou k rychlým praktikám a programům hubnutí, které nemusí být tak účinné, jak se tito lidé domnívají.

Rychlé diety jsou jedním z těchto rychlých postupů hubnutí, které nemusí být příliš lákavé, jak se podle výzkumu zdá. Jak ukazují vědecké výzkumy, rychlé dietní programy jsou dobré jen do té doby, dokud trvají. Rychlé hubnutí má často paradoxně za následek rychlé přibírání na váze. lidé, kteří podstupují nízkosacharidové nebo nízkokalorické diety, se obvykle vracejí ke starým stravovacím návykům jednoduše proto, že člověk s tímto typem dietního schématu nemůže ve skutečnosti žít po zbytek života.

Nyní existuje také vědecký výzkum, který ukazuje, že rychlé hubnutí neznamená, že jedinec ztrácí nežádoucí přebytečný tuk; běžně se jedná o vodu, která se ztrácí při následujících rychlých postupech hubnutí. To by mohlo vyvolat určité znepokojení, ale ve skutečnosti se ztracená voda velmi rychle získává zpět. Takže ve skutečnosti dochází k nulovému úbytku čisté hmotnosti. Člověk by tedy neměl být natolik bláhový, aby byl tak důvěřivý vůči reklamě na některé pilulky na hubnutí, které jsou na trhu; zejména ty, které tvrdí, že pomáhají ztratit ohromné množství tuku v krátkém čase. Ty totiž tělo pouze vysušují. A aby bylo jasno, tělo může ztratit pouze dvě kila tuku za týden, člověk může mít výjimečné štěstí, pokud se mu podaří shodit tři, ale obvykle jsou to jen dvě.

Dalším přípravkem na rychlé hubnutí, který je na trhu, je mýdlo na hubnutí. Tvrdí, že tato mýdla jsou vyrobena z jedinečné směsi vzácných čínských bylin a mořských řas, a tvrdí, že pomáhají lidem, kteří je používají, zbavit se tělesných tuků tím, že je při aplikaci během koupele emulgují. Některá z nich jsou dokonce specializovaná, jako například ta, která slibují, že uživateli zajistí „krásná stehna“. Složky mohou prokazatelně zlepšit kvalitu pokožky, ale zatím se neobjevil žádný výzkum, který by pomohl prokázat účinnost těchto složek při emulgaci přebytečných tělesných tuků.

Ještě jeden produkt pro rychlé hubnutí na trhu slibuje potlačení hladu a zároveň pomáhá zvýšit rychlost metabolismu v těle. Tvrdí také, že je schopen urychlit proces hojení a snížit některé tělesné bolesti, to vše navíc jeho je velmi elegantní módní akcent. No, ve skutečnosti se jim říká magnetické náušnice na hubnutí.

Tajemství této sady náušnic je v magnetu, tak se to říká. Jejich nošení v blízkosti uší vyrovnává magnetismus v těle, a proto člověk pocítí všechny výše zmíněné účinky. Ačkoli se v tiskových zprávách uvádí, že skutečně existují „studie“, které tato tvrzení potvrzují, v lékařských časopisech zatím nic nenajdeme. Ačkoli koupě sady nemusí člověka zabít, pravděpodobně to není moudrá investice. Stejně dobře by člověk mohl nosit náušnice z podkovy, které by byly znamenitějším módním doplňkem.

Sečteno a podtrženo, „žádná bolest, žádný zisk“. Pokud chce mít člověk krásné tělo, musí se zapotit. A pokud jde o ty výrobky na rychlé hubnutí, které se objevují na trhu, pokud jsou příliš dobré na to, aby byly pravdivé, pravděpodobně nejsou.

You may also like