Naprogramujte si hubnutí za pouhý týden


Naprogramujte si hubnutí za pouhý týden

Smyslem programu je, abyste si vytvořili konzistentní přístup k hubnutí a zdravou vytrvalost při cvičení. Cílem programu je zbavit se přebytků ve vašem těle, přebytečného tuku. Nikoliv zdravé a štíhlé svalové tkáně a tělesné tekutiny.

Program nejprve vyžaduje vaše soustředění a odhodlání, takže proto musíte být připraveni jak duševně, tak – samozřejmě – i tělesně. Důrazně doporučujeme, abyste před zahájením jakéhokoli programu hubnutí nejprve navštívili svého lékaře na preventivní prohlídku. Je důležité, aby člověk při zahájení jakéhokoli programu hubnutí byl dostatečně pozitivně naladěn a pracoval na výsledcích. Někteří lidé snadno ztratí trpělivost, ale dlouhodobé účinky jsou zajištěny, pokud se člověk drží daného plánu hubnutí.

Protahujte se, protahujte se a ještě jednou se protahujte. Před vlastním cvičením a procvičováním svalů je třeba se trochu protáhnout, abyste se vyhnuli jakémukoli zranění nebo bolestivosti těla. Také se nedoporučuje, aby se někdo příliš snažil. Vše by se mělo dělat s mírou. Najděte si takovou úroveň cvičení a tréninku, která vám vyhovuje. Měla by být dostatečná, abyste se v ní cítili pohodlně, ale ne příliš pohodlná, aby pro vás nebyla velkou výzvou.
První týden

Embed from Getty Images

První den programu zahrnuje dlouhou a soustavnou chůzi v délce něco málo přes dvacet minut. Po procházce následuje pořádné protažení. To vám první den zabere tak málo času. Za necelou hodinu jste udělali první krok k programu hubnutí, který by mohl fungovat ve váš prospěch.

Druhý den je dobré zaměřit se na cvičení horní části těla. Tím si udržíte sílu, abyste mohli absolvovat celý týdenní program.

Třetí den je na místě svižná chůze nebo desetiminutový běh. Pro začátečníky by měl být večer proveden trénink spodní části těla.

Čtvrtý den je na místě pořádný odpočinek a také pořádné protažení. Tento časový odstup by však měl být moudře využit k vyřešení případných negativních jevů ve vašem myšlení.

Pátý den začíná dobrou desetiminutovou procházkou. Procvičte spodní část těla ve čtyřech tréninkových sezeních, následuje další desetiminutová procházka a další čtyři tréninky spodní části těla.

Šestý den by měl být věnován cvičení s malým dopadem, například plavání. Abyste se vyhnuli nudě, nebojte se vyzkoušet něco nového. Poslední den týdne je čas požádat o podporu lidi, na kterých vám záleží. Strávte s nimi čas nebo je přimějte, aby byli při vaší dlouhé procházce s vámi. Na procházku opět navažte lehkým cvičením horní části těla.

To je však jen začátek. Pokud se vám do tohoto prvního týdne podaří program dodržet, máte velkou šanci dále zvýšit svůj úbytek hmotnosti a zůstat u plánu, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Snažte se být co nejvíce odlišní od lidí, kteří se snadno vzdávají jen proto, že neviděli požadovaný výsledek v době, kdy chtějí – třeba v tuto chvíli, dnes, teď! Trpělivost je ctnost. Stejně jako vašemu tělu trvalo, než přibralo na váze, myslete na to, že váš organismus bude muset vynaložit čas, jen aby se jí zbavil.

You may also like