Hubnutí? – Jděte na bylinky


Hubnutí? – Jděte na bylinky

V dnešní době je pro Američany s nadváhou velmi důležité shodit přebytečná kila. Být zdravý by je nejen přivedlo ke zdravějšímu životnímu stylu, ale také by jim doslova ulehčilo a zlepšilo jejich celkovou pohodu.

K dispozici je dlouhý seznam možností diet. Existují cvičební programy, cvičební stroje, doplňky stravy, dietní potraviny a nápoje, pilulky na hubnutí – existují dokonce i mýdla, která tvrdí, že vám pomohou shodit kila při koupání. Jednou z dalších dostupných možností, jak se zbavit nechtěných kil, je bylinná dieta. Bylinné přípravky na hubnutí jsou velmi žádané pro lidi, kteří chtějí zhubnout přirozenou cestou. Když však užíváte bylinné doplňky stravy na hubnutí, museli byste si na výsledky počkat delší dobu kvůli jemnějším účinkům léků, které pocházejí z rostlin a přírodních bylin.

Zde je několik možností hubnutí pomocí bylinných přípravků, které byste mohli chtít zvážit:

1. Bylinné přípravky na hubnutí

Na trhu je nyní k dispozici mnoho bylinných přípravků na hubnutí. Můžete se podívat na internet a najdete spoustu bylinných tablet a produktů na hubnutí. Buďte však opatrní, protože existují výrobky, které o sobě tvrdí, že jsou bezpečné a přírodní, protože jsou bylinné, ale některé z nich mají ve skutečnosti vedlejší účinky, protože nebyl proveden rozsáhlý výzkum účinků těchto výrobků. Zde jsou uvedeny některé složky a chemické látky, které tvoří některé bylinné přípravky na hubnutí, na které byste si měli dát pozor, protože mohou mít škodlivé účinky na vaše zdraví:

> Senna. Jedná se o bylinné projímadlo. Senna je hlavní složkou čajů na hubnutí a funguje tak, že stimuluje tlusté střevo. Nevýhodným účinkem této byliny je dehydratace. Může také vést k problémům s tlustým střevem a může se stát návykovou. Někteří lidé při závislosti nejsou schopni bez ní provádět stolici, takže pozor.

> Pikolinát chromitý. Jedná se o syntetickou sloučeninu, která se nachází v rostlinných přípravcích na hubnutí. Chrom je živina, která pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Tato složka však může při užívání vysokých dávek způsobit poškození chromozomů. Může také vést k dehydrataci.

> Třezalka tečkovaná. Tento doplněk stravy zvyšuje produkci chemické látky v mozku. Při nesprávném užívání může způsobit citlivost očí a kůže, mírné gastrointestinální potíže, únavu a svědění.

Ačkoli mnoho bylinných produktů tvrdí, že jsou bezpečné a přírodní, je lepší důkladně prozkoumat složení a prozkoumat účinky samotného produktu, než se pro tyto bylinné pilulky na hubnutí rozhodnete.

2. Biopotraviny

Ve Wichitě v Kansasu si biopotraviny našly cestu do stále většího počtu domácností a restaurací. Vyznavači biopotravin věří, že konzumace biopotravin pomáhá jejich tělu i životnímu prostředí.

Člověk, který kupuje ekologicky chovaná vejce a zeleninu, tvrdí, že je zdravější a neutrácí peníze za lékaře a recepty, protože díky nim je zdravější a nemusí do nemocnice. Tato možnost by mohla být výhodná i pro ty, kdo si hlídají váhu, protože je známo, že biopotraviny jsou k vaší váze šetrnější než chemicky zpracované potraviny.

3. Zelený čaj

Studie ukazují, že příjem zeleného čaje nebo výtažků ze zeleného čaje spaluje kalorie navíc. Také zelený čaj s kofeinem může zvýšit spalování tuků až o 40 %, čímž dochází k redukci tuku. To je jedna z dobrých možností pro ty, kteří chtějí zhubnout. V provedené studii bylo zjištěno, že lidé, kteří užívali zelený čaj, zhubli 2 až 3krát více než ti, kteří zelený čaj nepili. Tyto výsledky ukazují, že zelený čaj je přírodní produkt pro léčbu obezity. Je tedy také zdravější variantou stravy, nemluvě o dobrých účincích, které má na organismus ve srovnání s kofeinem. Šálek čaje dodá okamžitý přísun energie bez vedlejších účinků kofeinu.

3. Kofein

Káva poskytuje energetickou vzpruhu, která zvyšuje spalování tuků. Kofein také poskytuje pravděpodobnost, že budete aktivní, což zase zvyšuje rychlost spalování kalorií.

4. Bylina nesmrtelnosti

Tato bylina, jejíž vědecký název je Gymnostemna Pentaphyllum, je známa následujícími výhodami:

> zvyšuje zdravý průtok krve
> snižuje blokády tepen
> napomáhá zdravému krevnímu tlaku
> zvyšuje rychlost spalování tuků

5. Jablečný ocet

Existují pilulky a doplňky stravy, jejichž hlavní složkou je jablečný ocet. Zde jsou výhody užívání této bylinné varianty:

> hubnutí
> zlepšení hladiny cholesterolu
> zlepšení vysokého krevního tlaku
> pomáhá předcházet revmatoidní artritidě

You may also like