Nevýhoda trendu „rychlé hubnutí“


Nevýhoda trendu „rychlé hubnutí“

Pokud nosíte velikost 14 a jako motivaci vyhodíte balík peněz za značkové šaty velikosti 8, pravděpodobně se budete nakonec cítit provinile, frustrovaně a naštvaně, pokud se v nich o měsíc později nebudete cachtat.

Ve skutečnosti uděláte mnohem lépe, když si stanovíte menší, dosažitelné cíle. Pokud musíte vyzkoušet strategii nového oblečení, snižujte velikost po velikosti a nekupujte si nic, na co byste si museli vzít druhou hypotéku. Protože pokud budete pokračovat v lítosti nad rychlým zhubnutím, skončíte u zařazování módních diet nebo těch, které nabízejí rychlý úbytek váhy. Pro většinu lidí, kteří si nejsou vědomi této skutečnosti, neexistují žádné takové věci jako rychlé diety na hubnutí a neexistuje žádné nippy hubnutí pro lidi, kteří chtějí být štíhlejší, než jaké jim může poskytnout jejich tělo.

Problémem většiny lidí je, že mají tendenci volit nippy opravy, přičemž tyto věci nejsou vůbec účinné.

Co nefunguje

V současné době existuje spousta strategií hubnutí, které se zaručeně vymstí. Je to proto, že tyto nippy opravy vštípené na některých dietních plánů jsou ve skutečnosti není účinná, protože to není zaměstnávat správný princip a správný postoj při hubnutí. Tyto rychlé hubnutí dietní plány jsou známé jako módní diety, protože to je přesně to, co jsou, jen módní. Časem, až móda skončí a popularita opadne, si lidé uvědomí, že dieta, na které byli závislí, není vůbec spolehlivá. Chcete-li se o těchto módních dietách, které se dnes na trhu prodávají jako housky na krámě, dozvědět více, přinášíme vám seznam několika varovných příznaků, které vám napoví, že je nemáte ani jednou zkoušet.

Zde jsou:

1. Vynechávání jídla

Vyžaduje váš dietní plán vynechávání jídel? Pokud ano, pak se jedná o módní dietu. Úplné zdržení se jídla není zdravý zvyk. Může dokonce způsobit některé vážné komplikace nebo problémy, zejména u lidí, kteří jsou nemocní cukrovkou. Vynechání jídla způsobí pouze hypoglykémii neboli stav, kdy je hladina cukru v krvi opravdu nízká, a pravděpodobně bude účinné pouze v tom, že při dalším jídle sníte dvakrát tolik.

Embed from Getty Images

2. Dieta bez cvičení nebo naopak

Cvičení je pro lidské tělo klíčové. Je důležité pro správný krevní oběh a další činnosti systému lidského těla. Proto jsou dietní plány, které nevyžadují cvičení, na obtíž. Lidé jsou zrozeni k pohybu. Ale na druhou stranu samotné cvičení nestačí. Proto by bylo lepší, kdyby dieta a cvičení šly ruku v ruce.

3. Neustálé lenošení

Neexistuje lepší čas, kdy začít hubnout. Pokud chcete opravdu shodit přebytečné tuky, musíte zhubnout hned. Oddalovací taktika vás nikam neposune a problém jen zhorší. Pokud vám tedy váš dietní plán navrhuje určitý časový rámec, kdy máte začít hubnout, je pravděpodobné, že se řídíte trendem módních diet. Zkrátka a dobře, nejlepší je spoléhat se více na to, jak se cítíte, než na příběh z pásky. To znamená, že pokud vám váha říká, že hubnete, i když pomaleji, než byste si přáli, ale vy se cítíte energicky a pozitivně hodnotíte své úsilí o hubnutí, pak si prostě vedete dobře.

Jak již bylo zmíněno a stojí za to to znovu a znovu připomínat, hubnutí není rychlý proces.

You may also like